ПОРАДИ БАТЬКАМ НА ЛІТО.
- Виходити на прогулянку до 10.00 і після 17.00
- Під час жари намагатись менше знаходитись на вулиці.
- На пляжі маленьким дітям бути не обов’язково, сонцезахисним кремом користуватись небажано. Це хімічні сполуки, і як прореагує шкіра малюка на їх компоненти –невідомо. Так що краще утриматись від цього примінення і не зловживати сонячними ваннами.
- Дітей, особливо до трьох років, в жарку пору вивозити не рекомендується.
- Не пийте зафарбовану солодку воду. Барвники і стабілізатори здоров’я вашій дитині не додадуть, а алергію викликати можуть.
- Для маленьких дітей беріть з собою ромашковий чай, компот з сухофруктів або кип’ячену воду.
- Старшим дітям можна пити мінеральну воду
- Намагайтесь не вживати сильногазовані напої.
- Дітям рекомендується загорати в тіні.
- Носити малюкам треба вільний бавовняний або льняний одяг світлих тонів.
- Дітям обов’язково треба носити головні убори.
- Вміти надавати першу допомогу при теплових і сонячних ударах.
ЛІКУЄМОСЬ МОРЕМ
Літо-це не тільки час, коли можна забути про теплий одяг, але і час покращити своє здоров’я. Причому самим органічним способом. А для малюків це дуже необхідно, бо попереду-цілий рік. Дуже корисно поїхати на море, щоб познайомитись з секретами телассотерапії. А в поняття телассотерапії входить все ,що пов’язане з морем:сонячні, повітряні, пісочні ванни, прогулянки на березі моря, сон біля моря, морські купання. Останні грають особливу роль в загартуванні і укріпленні організму малят.
Але слід пам’ятати, що якщо ви живете далеко від моря, різка зміна клімату, активне сонце, жара можуть причинити більше шкоди, ніж користі. Встановлено, що період адаптації становить 2-3 тижні. Це достатньо хворобливий процес для дитини. Повертаєтесь додому-дитячому організму знову треба перебудовуватись. Педіатри категорично проти того, щоб подібним іспитам підлягали діти до року. Але і тим, в кого малюкам менше трьох років, слід бути обережними.
Перебування на пляжі треба обмежити вранці до 11.00, а повернутись на берег можна лише після 16 -17.00.
Якщо в тіні, під парасолькою утримати малюка не можна, одягніть на нього панамку і легку футболку. В ній його можна і купати, так як сонячні промені проходять через товщу води і можуть обпалити ніжну шкіру. Мокру футболку після купання треба змінити.
Не дозволяйте малюку довго гратись на морському піску, навіть, якщо вода в морі тепла.
В ЯКІ ІГРИ ГРАТИСЬ НА ПЛЯЖІ ?
Відпочиваючи з допитливим малюком біля води, про лежачий стан можна тільки мріяти. Але хіба це головне? Зате який простір для ігор і творчості дає морський або річний пляж!
Найулюбленіша забава для малят - малювання по мокрому піску. Запропонуйте дитині щось намалювати, а ще краще-зробіть це з нею разом.
Цікаві візерунки на піску виходять з камінчиків і мушлів. Зобразьте який-небудь простий силует або сюжет і запропонуйте дитині викласти його по контуру камінцями.
Можна взяти з собою на пляж олівці або фломастери. З їх допомогою великі плоскі камінці легко перетворювати в цікавих звірят або улюблених казкових героїв.
На піску можна не лише малювати, але і писати. Дивись, до кінця відпустки малюк гарно навчиться читати і писати не лише слова, а й речення.
Але найбільшу користь для здоров’я малят принесуть рухливі ігри на пляжі. Це такі ігри як „Море і суша” (на слово „море” дитині треба забігти у воду, на слово „суша” - вибігти в намальоване на піску коло), ”Щуки і жабенята” (щука ловить жабенят) тощо.
Ще дуже цікаво і весело просто побризгатись водою або погратись водяними пістолетам чи іншими іграшками.
Коли обливатись набридне, можна просто позмагатись в міткості: влучити камінчиком в стаканчик, в воду, в коло і т.д.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.